زنی برای خرید لیمو ترش کیلویی کلیه خود را فروخت

ارزیابی تعداد WBC به تنهایی شواهد کافی برای این مطالعه فراهم نمی کند که نشان دهد جوشانده لیمو ترش کیلویی ایمنی را به طور خاص در برابر مالاریا افزایش داده است.

با این وجود، پاکسازی RBC آلوده هنوز می تواند بدون اختصاص به مالاریا انجام شود، زیرا این یک فرآیند فیزیولوژیکی برای پاکسازی گلبول های قرمز مرده، تغییر شکل یافته و عفونی است که توسط تخریب طحال تعدیل شده توسط ایمنی انجام می شود.

نتایج WBC برای چهار روز درمان، جوشانده لیمو تأثیری بر سرکوب مالاریا دارد اما تأثیر ناچیزی بر بیشتر پارامترهای خونی در موش دارد.

به جز تعداد پلاکت ها، زمانی که لیمو همراه با ضد مالاریا استاندارد (A/LU) استفاده شد، تعداد پلاکت ها به طور قابل توجهی کمتر از گروه کنترل بود.

تفاوت معنی داری در تعداد پلاکت موش های آلوده به مالاریا وجود دارد. کمترین مقدار در گروه ترکیبی (گروهی که از عصاره A/LU و CILI استفاده کردند) بود.

لیمو

این ویژگی رایج است زیرا سایر مقالات گزارش داده اند که عفونت مالاریا با تعداد کم پلاکت ها مرتبط است.

جوشانده لیمو دارای فعالیت ضد مالاریا است که با مهار انگل 39 درصد در مقایسه با کنترل آلوده منفی نشان داده شده است.

استفاده از لیمو به تنهایی به عنوان یک درمان کافی نیست، اما به نظر می رسد کم خونی مرتبط با عفونت مالاریا را در موش تقویت می کند.

با این حال، می توان آن را با ضد مالاریا استاندارد برای پاکسازی زودهنگام انگل و نتایج سلامتی در هماتولوژی موش استفاده کرد.

تحقیقات بیشتر برای اثبات سودمندی لیمو برای درمان مکمل در مناطق مالاریا بومی مورد نیاز است. همچنین، تحقیقات جدیدی در مورد روش‌های موثر استخراج غلظت، دوز مناسب و ترکیب‌هایی مورد نیاز است که بتواند به درمان بدون عوارض جانبی (سمیت) برای مصرف‌کنندگان دست یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.