کمربند مردانه لویی ویتون باعث ایجاد سوختگی در ناحیه ی کمر می شود

نکته مهم این است، هرچند پیش پا افتاده به نظر می رسد، این است که همیشه کمربند مردانه لویی ویتون چرمی را با کفش هماهنگ کنید. اما ابتدا چه چیزی می پوشیم: کمربند یا کفش؟

مشکلی شبیه به تخم کلمب اما پاسخ دقیقی دارد: کفش‌هایتان را با لباس‌هایتان هماهنگ کنید و سپس کمربند چرمی را انتخاب کنید.

با این حال اولین قانون این است که کفش و کمربند همرنگ داشته باشید. بنابراین، نباید فراموش کرد که نه تنها با رنگ، بلکه با سبک همخوانی داشته باشید.

کمربندهای چرمی انواع مختلفی دارند: اگر از چرم صاف و با سگک ساده باشد، کمربند ظریفی است. اگر دکوراسیون و سگک بزرگتر و معمولی تری داشته باشد. و غیره. قانون سوم داشتن یک کمربند چرمی برای هر جفت کفش هم سبک است.

کمربند

ارتفاع کمربند چرمی از دو قاعده دقیق پیروی می کند: اولی این است که کمربند کم شیک است. کمربند بالاتر معمولاً اسپرت تر است. بنابراین، کمربندهای چرمی با ارتفاع 3 یا 3.5 سانتی‌متر نسبت به ارتفاع 4 سانتی‌متر ظریف‌تر هستند.

اندازه سگک نیز بسیار مهم است. کمربندهای چرمی رسمی سگک نازک‌تری خواهند داشت. توصیه ما این است که کمربندهای با سگک مربعی، ظریف تر و همچنین کاربردی تر را ترجیح دهید.

گردها در واقع تمایل به فرسودگی دارند و به مرور زمان علائم بیشتری روی پوست نشان می دهند. از طرف دیگر کمربندهای اسپرت تر، سگک های مختلفی دارند که قسمت های ساتن را با قطعات براق تر ترکیب می کند و ظاهر فرسوده را بیشتر می کند.

یکی از نکاتی که هنگام خرید کمربند چرمی نادیده گرفته می شود، طول آن است. قد آن هر چه که باشد، به یاد داشته باشید که کمربند چرمی را همیشه باید روی سوراخ سوم ببندید.

قسمت اضافی برای جلوگیری از لک یا مزاحم قسمت های اضافی باید 8-10 سانتی متر باشد. سوراخ های تسمه معمولاً 5 تا هستند، بنابراین به اندازه ها دقت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.